Internetový obchod 

11.07.2022

 Vytvorili sme pre Vás

  Internetový obchod s oblečením našej vlastnej značky BWH .

Kúpou týchto produktov, nielenže budete mať krásne, kvalitné a pohodlné oblečenie, ale zároveň podporíte ZŤP deti nášho občianskeho združenia, vďaka ktorému môžu absolvovať terapie, rehabilitácie a regenerácie, ktoré potrebujú k svojim prvým samostatným krokom do života. 

Preteky 2022

11.07.2022

Dňa 25.6.2022 sa u nás uskutočnili klubové westernové a voltižné preteky.

Vďaka tomuto projektu ukázali deti zdravé a aj deti so zdravotným obmedzením svoj talent a nadanie nielen svojim blízkym ale aj širokej verejnosti. Boli veľkou inšpiráciou ďalším budúcim jazdcom a ukázali im krásu jazdeckého a voltížneho športu. Prostredníctvom tohto projektu, aj obyvatelia z našej a okolitých obcí prežili pekný deň so svojimi deťmi plný zážitkov na ktoré sa tak ľahko nezabudne. 

Denný letný tábor na ranči 2022

11.07.2022

Tak ako každý rok aj tento sme  pre vaše deti pripravili letný denný tábor.
Náš denný letný tábor je vhodný pre všetky deti od 5 rokov, ktoré majú radi zvieratká najme kone a prírodu.
Na našom ranči máme pripravených 5 turnusov tábora kde sa deti naučia ako sa postarať o zvieratá na ranči, naučia sa základy jazdenia na koni, a zažijú množstvo zábavy a zážitkov. Tento rok sme im pripravili aj náučné zážitky a tak sme privítali Požiarnikov, Policajtov, Záchranárov, ale aj zubára, paznechtára a kováča. Samozrejme sme mali aj tvorivé dielničky, športové súťaže a mnoho ďalších aktivít. 

© 2022 RANČ BLACK WHITE HORSE. Blahová 114, Blahová, 93052. Všetky práva vyhradené.

www.rancbwhorse.eu